pies

Dla psów

karmaakcesoriazabawki
środki do pielęgnacji

logo Zwierzoluby

Legowiska dla psów różnych rozmiarów – Szczecin, Police

Zapewnienie dogodnych warunków bytowania domowym zwierzętom to obowiązek każdego odpowiedzialnego właściciela. Biorąc pod swój dach kotka, pieska, gryzonia czy ptaka, należy zadbać o to, aby czuł on się w nowym miejscu komfortowo i bezpiecznie. Każdy pupil powinien mieć swoje miejsce, w którym może się schronić, odpocząć i zdrzemnąć. Dlatego też ZWIERZOLUBY ze Szczecina proponują szeroki wybór legowisk dla psów różnych rozmiarów. Mamy w sprzedaży posłania zarówno dla malutkich ras, typu jamnik lub york, jak i ogromne legowiska dla labradorów, dalmatyńczyków oraz owczarków.

Akcesoria, które proponujemy zostały wykonane solidnie, dzięki czemu przetrwają atak nawet najostrzejszych zębów. Nasze legowiska dla psów są wygodne, przytulne i ciepłe, dzięki czemu pupil poczuje się w Twoim domu bezpiecznie i komfortowo.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą akcesoriów dla psich przyjaciół. W sprzedaży mamy także gryzaki, piłeczki, gumowe kości czy pluszaki. Dostarczamy także najwyższej jakości karmę dla psów dorosłych i dla szczeniąt. Gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz dostęp do wyrobów najlepszych producentów. Zapraszamy!

 

Szelki dla psów

Potrzebujesz solidnych szelek dla psa, aby móc wyjść z nim bezpiecznie na spacer? W naszej ofercie znajdziecie ich bogaty wybór. Mamy zarówno coś dla małych, jak i dużych ras pupili. Sprzedajemy szelki w różnych rozmiarach i kolorach. Większość z nich jest regulowana, dzięki czemu Twój podopieczny szybko z nich nie wyrośnie.

Oferowane szelki zostały wykonane w sposób solidny, dzięki czemu wytrzymają zdecydowanie dłużej. Nasz asortyment sprowadzamy od najlepszych producentów, dlatego masz gwarancję wytrzymałości i niezawodności szelek dla psów.

powrót

dla stałych klientów atrakcyjne rabaty

W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty firm:

do góry